Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Напередодні Новорічних свят під керівництвом завідувача кафедри цивільного та господарського права Криворізького навчально – наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України Віталія Кадали відбувся профорієнтаційний  захід «Студентський профорієнтаційний вояж».

Головна мета профорієнтаційного заходу полягала в залучені студентів до профорієнтаційної роботи з метою популяризації освітніх послуг інституту та розповсюдження пакету рекламних агіток серед освітянських закладів м. Кривий Ріг, який свого часу закінчили обрані учасники заходу.

Учасниками акції «Студентський профорієнтаційний вояж» стали доцентка кафедри ЦГП Олена Гузенко  та студенти 1-го курсу гр. 113 / 20 -(ПД)- К Людмила Кривов`яз, Анна Іщенко, Яна Сеіна, Юлія Руденко, Ангеліна Луцкіна та студенти 3 – го курсу гр. 311/18-(ПД)-К Наталія Гурська, Владислав Рабченюк, Карина Веріга, Данило Дєдов та Вадим Музика. Кожен учасник профорієнтаційного заходу отримав пакет рекламних матеріалів та оновлений рекламний флаер для вступної компанії Криворізького навчально – наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС у 2021 році з інформацією для майбутніх абітурієнтів стосовно спеціальностей, конкурсного бала, форм та термінів навчання, підстав для вступу, видів сертифікатів ЗНО та вступних іспитів і вимог до оформлення документів.

У зверненні до студентів Віталій Кадала обґрунтував доцільність та необхідність більш тісної співпраці зі студентами з питань профорієнтаційної діяльності, надав розгорнуту інформацію про пакет освітянських послуг, який здатен запропонувати викладацький колектив інституту у 2021 році. В свою чергу Олена Гузенко звернула увагу студентів на перевагу навчання в інституті як на денній, так і заочній формі навчання, на продовження роботи у 2021 році підготовчих курсів та запропонувала студентам звернутися до освітянських закладів, які вони закінчили, надати інформацію родинам, друзям і знайомим.

Голова студентського самоврядування Наталія Гурська у зверненні до студентів запропонувала при розповсюдженні рекламних матеріалів розповісти майбутнім абітурієнтам про студентське життя в інституті, можливості реалізувати себе в науці, спорті та інших напрямках розвитку майбутнього фахівця як особистості.

Завершуючи зустріч зі студентами Віталій Кадала подякував усім учасникам акції, поздоровив їх з прийдешніми новорічними святами та побажав більш тісної співпраці з питань профорієнтації у 2021 році.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Доцентка кафедри ЦГП

Олена ГУЗЕНКО