Офіційна пошта

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Кафедра спеціальної фізичної та домедичної підготовки провела перший етап турніру з волейболу з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування нашого інституту. У змаганнях взяли участь 4 команди: збірна 1 курсу курсантів факультету №1 КННІ, збірна 2 курсу курсантів факультету №1 КННІ, збірна студентів факультету №2 КННІ та збірна викладачів КННІ ДЮІ МВС України.

Гра видалась динамічною та насиченою. Переможцями змагань стала збірна команда курсантів 2 курсу факультету №1 КННІ, друге місце посіла збірна команда курсантів 1 курсу факультету №1 КННІ, а почесне 3 місце у запеклій боротьбі з командою студентів посіла збірна команда викладачів КННІ ДЮІ МВС України. Переможці та призери  змагань були нагороджені відповідними дипломами та призами, як свідоцтво високих спортивних досягнень.

Зазначимо, що ігровим видам спорту та волейболу у тому числі, у нашому закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, програмою підготовки відводиться одне з провідних значень, так як в процесі занять курсанти та студенти ефективно підвищують рівень рухової підготовленості, освоюють нові рухові дії, реалізують свої можливості у змагальній  діяльності, а також формують найближчий спортивний резерв у професійних спортивних командах.