Дорогі колеги, друзі!

 

Сьогодні, 8 лютого 2019 року, виповнюється 26 років з дня отримання Донецьким юридичним інститутом статусу закладу вищої освіти Міністерства внутрішніх справ. Для всіх нас це важлива і знакова подія, це можливість не лише виявити повагу до традицій, до славної історії вишу, а й по-новому оцінити пройдений шлях, це ще один привід творити нову історію, гідно продовжувати працювати заради рідного народу та  процвітання України.

Незважаючи на всі виклики долі, незважаючи на те, що доводиться працювати далеко від рідної серцю Донеччини, далеко від рідних домівок, нам – дружньому, згуртованому, об’єднаному і спільним минулим, і однією ідеєю колективу – вдалося не лише успішно з нуля відновити роботу інституту, не лише відродити добрі традиції вишу вже в новому регіоні, в місті Кривий Ріг, а й завоювати довіру та повагу у місцевої громади, за короткий час здобути репутацію успішного й перспективного закладу вищої освіти не лише на Криворіжжі, на Дніпропетровщині та Маріуполі, а й у цілому в Україні, підтвердженням тому є той факт, що на сьогодні в Донецькому юридичному інституті навчаються студенти та курсанти з 16 областей України. Нам вдалося зміцнити свій потенціал, примножити здобутки й напрацювання. Це результат нашої з Вами спільної роботи, це привід у цей святковий день кожному з Вас щиро подякувати.

 Я вдячний усім тим, хто по цеглинці вибудовував історію закладу як інституту, і тим, хто в непростий для вишу час виявив патріотизм, залишився працювати в інституті й зараз самовіддано й успішно, наполегливо й творчо працює, формує імідж закладу, творить його сьогодення та успішне майбутнє. Я вірю в кожного з Вас, я вірю в майбутнє інституту, я вірю, що в єдності та згуртованості наша сила!

Бажаю усім нам миру, віри, добра, реалізації нових задумів, успішного втілення в життя сміливих ідей і світлих мрій, а кожному з Вас – здоров’я, натхнення та добробуту!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту

МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking