Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У Донецького юридичного інституту МВС України є своя історія перемог і досягнень, якій судилося продовжитися на новому місці – у Кривому Розі.

Нещодавно частиною цієї історії стала студентка 1-ого курсу Павловська Маргарита, яка продемонструвала глибокі знання, творчість і талант на ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської й студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дівчина посіла призові місця й на першому етапі – серед своїх друзів – студентів та курсантів, і на другому – у Дніпропетровській області, і на третьому – серед усіх закладів вищої освіти в Україні.

Фінальний етап престижного змагання проводився одночасно 2 лютого 2019 року в усіх регіонах України. Конкурсанти змагалися, виконуючи єдині завдання, підготовлені МОН України окремо для кожної вікової категорії учасників для розкриття їх творчого потенціалу, філологічного мислення та філософського бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка.

Маргарита – юна, розумна, талановита дівчина, яка вже з перших днів навчання проявила себе як грамотна, різнобічно розвинута творча особа. Вона бере активну участь у багатьох наукових та творчих заходах, різних конкурсах, цікавиться не лише творчістю Тараса Шевченка, а й новітньою літературою, також юна студентка-першокурсниця має й інші таланти – вона пише чудові зворушливі вірші.

Приємною новиною для дружного колективу Донецького юридичного інституту стала перемога Павловської Маргарити у фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Завдання, які виконували конкурсанти, були цікаві, проте нелегкі, оскільки вимагали не лише глибоких знань життя Великого Кобзаря, а й творчого уміння перенести погляди та сподівання Тараса Шевченка з минулого в сьогодення. Маргарита це перетворення репрезентувала у віршованій формі, чим, очевидно, і привернула увагу шановного журі.

Підсумки конкурсу оприлюднені на сайті Міністерства освіти і науки України Наказом МОН № 418 від 01.04.2019, у якому наголошено нагородити дипломом ІІ ступеня Павловську Маргариту Янівну, переможницю ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (університети і академії, гуманітарний профіль).

Можна впевнено сказати, що така талановита молодь стане опорою та окрасою нашого суспільства. А ми будемо й надалі допомагати їм реалізовувати таланти й пишатися ними, а також створювати умови для подальших досягнень.

Професорсько-викладацький склад Донецького юридичного інституту МВС України за дорученням ректора Бесчастного Віктора Миколайовича вітає Павловську Маргариту з перемогою та бажає їй подальшого творчого натхнення та успіхів у навчанні!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін