Шановний Олександре Віталійовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Ювілею від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Ваш величезний життєвий та практичний досвід роботи, який ви пройшли від стажиста-дослідника до професора, а згодом і президентом Національної академії правових наук України, гідний глибокої поваги та пошани.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Брали участь у розробці проектів змін та доповнень до Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації», «Концепції реформування кримінальної юстиції в Україні», «Про службу в органах виконавчої влади та її апарату», «Про наукову та науково-технічну діяльність» та ін. Ваш життєвий  досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху яскравих досягнень.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, підтвердженням цього є те, що Ви входите до складу Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, являєтесь членом Ради Північно-Східного наукового центру НАН та МОН України, членом спеціалізованої вченої ради Д64.086.02 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Були членом експертної ради в галузі юридичних наук та Президії ВАК України.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності. Підтвердженням цього, є те, що Вас нагороджено Золотою медаллю Національної академії мистецтв України (2018), Медаллю Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода» (2018), Почесною грамотою Верховної Ради України (2003), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2006), Подякою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (2018), Відзнакою Національної академії наук України (2017), Відзнакою Голови Конституційного Суду України (2017), Почесним знаком Служби безпеки України (2009), Подякою Служби Безпеки України із врученням нагрудного знаку (2018), Почесною відзнакою Національної академії аграрних наук України (2018). Відмінник освіти України (2001). Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2011), Премії імені Ярослава Мудрого (2004, 2011), Видатний юрист (2012).

Особливо хочеться відзначити Ваші високі досягнення в царині юридичної науки у сфері кримінального права та кримінології, про що свідчить те, що Ви є Головою редакційної колегії збірника наукових праць «Вісник Національної академії правових наук України», співголовою наукової ради журналу «Право України», членом редакційної колегії збірника «Проблеми законності», науково-практичного журналу «Юрист України», наукового видання «Щорічник українського права», міжнародного юридичного журналу «Балтийский юридический журнал» («The Baltic journal of law»).

Шановний Олександре Віталійовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking