Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

4 травня, згідно з планом проведення профорієнтаційної роботи щодо набору на бюджетну форму навчання до ДЮІ МВС України було проведено захід під назвою «Три кроки до успіху» в Краматорській загальноосвітній школі №33 Красноторської селищної ради та загальноосвітній школі №17.

Заходи проводила курсант 1-го курсу факультету № 2 Дар’я Вербицька, яка є активною учасницею Краматорської ланки ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Звертаючись до старшокласників Дар’я розпочала з того, що учні – це майбутні абітурієнти, які вже зовсім скоро вийдете зі стін рідної школи, вже обираєте свій подальшій шлях, а саме відповідальний крок до якого треба відноситись дуже серйозно ‑ вибір професії. Під час проведення профорієнтаційної роботи представниця курсантського підрозділу факультету № 2 розповіла про свій навчальний заклад, поділилась своїми враженнями, а також зазначила переваги навчання в ДЮІ та умови вступу до Донецького юридичного інституту.

Продовжуючи свій виступ Дар’я Вербицька зазначила чому саме профорієнтаційний проект отримав назву «Три кроки до успіху», тому що перший крок ‑ вступ до ГО «Ліга майбутніх поліцейських», яка розширить світогляд про поліцейських і принципи діяльності поліції, які керуються верховенством права, відповідно до якого їхня діяльність спрямована на захист прав і свобод громадян України. Другий крок ‑ курсант ДЮІ МВС України. Будучи курсантом, відкривається можливість поринути в специфіку роботи правоохоронних органів, виховати міцну дисципліну та витривалість, яка так потрібна в майбутній професійний діяльності. Третій крок ‑ офіцер Національної поліції України ‑ кінцевий результат важкої праці: проходження спеціальної підготовки, отримання теоретичного та практичного досвіду, призначення на посаду, перше офіцерське звання. Під час заходу використовувався іміджевий відео-сюжет «Три кроки до успіху», створений курсантами 2-го курсу факультету № 2 – представниками Красногорівської, Мангушської та Маріупольської ланок Ліги майбутніх поліцейських, які зараз вже зробили «два кроки» і проходять навчання в нашому інституті.

Під час дискусії щодо важливості професії поліцейського своїми враженнями поділився активний лігівець ГО «Ліга майбутніх поліцейських», учень 11-го класу Зуев Максим: «Я вважаю, що на даний момент професія поліцейського – дуже актуальна та головна серед інших. Тому що, ми живемо в такій країні, де треба захищати права і свободи свої та інших громадян України.

Отже, профорієнтаційний проект «Три кроки до успіху» впроваджується курсантами факультету № 2 серед молоді Донеччини. Усі учні були задоволенні проведенням такого формату профорієнтаційного заходу.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Курсантсько-студентське самоврядування факультету № 2