Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Олено Іванівно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і міцної родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами  сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Будучи досвідченим викладачем з майже 20-річним педагогічним стажем і маючи високу науково-педагогічну та загальну культуру, Ви користується заслуженою повагою й авторитетом серед курсантів, студентів, викладачів та інших співробітників інституту.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Ваша дієва мовленнєва допомога в оформленні робіт для участі курсантів, студентів та співробітників інституту в міжнародних конференціях і високий рівень володіння іноземними мовами забезпечили Вам особливий статус у нашому дружньому колективі.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність у викладацькій діяльності. Ваша добропорядність, організаторські здібності і активна життєва позиція не лишаються без уваги оточуючих, адже Ви є справжнім прикладом для наслідування.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і відповідальність допомагають Вам досягати наукових «висот»: Ви є автором численних наукових статей, навчально-методичних рекомендацій та навчальних посібників з англійської мови.

Шановна Олено Іванівно!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили духу, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Від усього серця бажаємо, щоб Ваш день народження ознаменувався новими досягненнями. Хай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний