Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Тамаро Миколаївно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Чуйність, працелюбність, скромність, високоморальність і любов до українського слова, історії та традицій нашого народу – це ті чесноти, які Ви завжди проявляєте у своїй кропіткій науково-педагогічній діяльності, що не обмежується лише стінами нашого навчального закладу.

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег.

Ви – талановитий педагог, який може пишатися не одним поколіннями випускників, які натепер є справжніми професіоналами своєї справи. Високим показником Вашої педагогічної майстерності є те, що слухачі курсів довузівської підготовки, де Ви проводили заняття, успішно склали ЗНО з української мови завдяки Вашій наполегливій і продуктивній викладацький справі.

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Ми щиро цінуємо Ваш внесок в історію успіхів Донецького юридичного інституту як самовідданого, сумлінного та толерантного педагога, який впродовж багатьох  років на високопрофесійному рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави та цивільних юристів.

Окремої уваги заслуговує Ваша щорічна участь у Всеукраїнських наукових Кирило-Мефодіївських читаннях, які стали невід’ємною традицією культурного життя вишу-переселенця у м. Кривому Розі.

Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

Шановна Тамаро Миколаївно!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний