Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Іване

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши долю правоохоронця, Ви пройшли шлях від старшого інспектора полку дорожньо-патрульної служби Департаменту автомобільної інспекції УВС м. Києва до заступника начальника Головного управління Державтоінспекції МВС України.

За Вашими плечима науковій та викладацький досвід – як заслужений юрист Україні та кандидат юридичних наук Ви поклали немало зусиль на підготовку нових поколінь правоохоронців, а Ваші наукові здобутки булі відмічені державною премією у галузі науки і техніки 2002 року, службові ж здобутки виявилися у одержанні ордену «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня, відзнаками МВС "Хрест Слави", Почесний знак МВС, інших відомчих відзнак та медалей.

Притаманні Вам добропорядність і самовідданість у служінні Українському народові, компетентність і почуття обов’язку, вміння та готовність прийти на допомогу увінчані великими здобутками у службі на благо Вітчизни та забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, підлеглих та всіх оточуючих.

Навіть будучи на заслуженому відпочинку, Ви як людина небайдужа, енергійна, з активною життєвою позицією є Головою Асоціації ветеранів МВС України та щирим наставником молоді. Як вмілий організатор Ви згуртовуєте членів ветеранської громади, сприяєте подальшому розвитку її традицій та патріотичному вихованню майбутніх правоохоронців.

Шановний пане Іване!

У цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, миру й безмежного людського щастя, злагоди Вам і всій Вашій родині! Нехай сімейне тепло та затишок надійно захищають Вас від будь-яких життєвих негараздів.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний