Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Ольго!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати задля розвитку і процвітання рідного закладу.

Керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями Ви впродовж багатьох років на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами, як високопрофесійним та високоморальним педагогом і науковцем. Чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов до українського слова, історії та традицій нашого народу – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій науково-педагогічній діяльності.

Ваша активна участь у наукових конференціях, численні публікації у фахових виданнях є проявом уміння плідно поєднувати науково-педагогічну діяльність з науково-дослідною, а видання підручника з грифом Міністерства освіти і науки «Українська мова фахового спрямування: словник-довідник» викликає неабияку повагу в стінах вищих навчальних закладів нашої держави.

Слава про Вас як про Людину з великої літери шириться просторами України і для багатьох з нас Ви є справжнім зразком для наслідування! Ви користується заслуженою повагою і авторитетом серед студентів, викладачів та інших співробітників інституту.

Щиро цінуємо Ваш внесок в історію успіхів навчального закладу як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога.

Шановна пані Ольго!

Від усієї душі прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, фінансової стабільності, гармонії у всьому, любов у всіх її проявах, мирного неба над головою. Нехай по життю супроводжує Вас удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний