Шановний пане Євгенію!

Прийміть щирі вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з Днем народження!

Ваша наполеглива праця, чудові організаторські здібності, відповідальність та послідовність сприяли блискучій кар’єрі. Ви людина, яка вірно служить на благо народу України, плідно та сумлінно працюєте задля вдосконалення національної правоохоронної системи. Свій обов`язок перед Батьківщиною  Ви виконуєте чинно. Ваша праця заслуговує глибокої подяки, та є справжнім зразком для наслідування. Молодість, фаховість, амбітність, чистоту помислів, офіцерську гідність  – все  це Ви маєте задля подальшого професіонального злету, нехай добра вдача завжди буде поряд з Вами!

Щиро бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя, плідної роботи, вдалої кар’єри були Ваші знання та навички, щоб завжди поряд були Ваші вірні друзі і однодумці,  Нехай кожен день буде щедрим на нові звершення  та перемоги, на різні  приємні події, та, звичайно ж, на  особисті досягнення і благородні справи!

Шановний пане  Євгенію!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем  народження!

Бажаємо здоров'я Вам і  Вашим рідним людям, щастя і благополуччя в домі, наснаги в праці. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Нехай Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність принесуть Вам заслужену шану і повагу!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking