Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Продовжуємо розмовляти про мобінг на робочому місці. На цей раз розглянемо питання профілактики та запобігання мобінгу. Ми вже знаємо, що мобінг в трудових колективах може стати причиною зниження ефективності діяльності підприємства. Саме тому власникам та директорам підприємств і організацій для профілактики мобінгу є доречним вживати ряд заходів:

  • Формувати в організації здорову організаційну культуру.
  • Роль керівника — підтримати в робочих колективах здоровий соціально-психологічний клімат.
  • Розвивати у вищого керівництва управлінські навички.
  • Створювати механізми отримання зворотного зв’язку від службовців.
  • Чітко формулювати службові обов’язки і точно позначати межі індивідуальної відповідальності кожного працівника.
  • Забезпечити чіткий і раціональний поділ праці між різними структурними підрозділами, виключає перетин і дублювання поставлених перед ними завдань.
  • Формувати зрозумілу систему кадрового просування, дають можливість кар’єрного росту.
  • Забезпечити відкритість інформаційних потоків на підприємстві та створити прозорий механізм прийняття управлінських рішень.
  • Виключити можливість родинних або інтимних зв’язків між керівництвом і підлеглими.
  • Створювати нетерпимість у відношенні до рознощиків пліток і припиняти будь-які інтриги на роботі.

Ці заходи допоможуть керівництву компанії в профілактиці мобінгу. А що робити людині, що зіткнулося з психологічним тиском на роботі, як боротися з мобінгом?

З мобінгом боротися можна і робити це треба обов’язково. Якщо ви стали об’єктом цілеспрямованого, регулярного психологічного цькування, перш за все, необхідно спробувати зрозуміти чи з’ясувати його причини. Аналіз випадку дуже важливий: адже, не розібравшись, наслідком чого є мобінг, можна постійно «наступати на одні і ті ж граблі», знову і знову міняючи місце роботи.

Якщо метою мобера є усунення вас з вашого місця роботи, і він не хоче йти ні на які компроміси, у вас залишається єдиний варіант — протистояння. Якщо головним порушником вашого спокою на роботі є безпосередній начальник, доведіть йому, і всьому колективу свою корисність, зробіть результати своєї професійної діяльності помітними не тільки для колег, але і для більш важливих і значимих осіб організації.

У разі якщо хтось хоче зайняти ваше місце, змушуючи вас піти з компанії, головне — бути напоготові і в жодному разі не допускати професійних помилок. Не варто влаштовувати істерики або намагатися, як то розжалобити «терористів», побачивши вашу слабкість, вони стануть виявляти ще більшу активність. А ось довірча бесіда з начальником часто дає результати: боязнь втратити роботу, виявляється сильніше прагнення привласнити чужу посаду.

Позбутися мобінгу нерідко допомагають такі підручні засоби, як портативна відеокамера або диктофон (користь мобільника тут очевидна, адже подібними пристроями сьогодні обладнані більшість моделей). За їх допомогою можна отримати незаперечні докази протиправних дій і зупинити мобінг, загрозою оприлюднення цих доказів.

Психологи радять при безперервному мобінг покинути цей агресивно налаштований колектив, і чим раніше, тим краще. Ніж терпіти тривалі приниження, які можуть стати причиною погіршення здоров’я, краще принести тимчасові жертви.

І головне, щоб уникнути мобінг на роботі, треба постійно спостерігати за тим, що відбувається, зокрема, навколо вас і в цілому на підприємстві. Спостережливість і проникливість допоможуть почути і побачити трохи більше, а аналіз отриманої інформації дасть можливість завжди прийняти правильне рішення.

Помічниця ректора з гендерних питань

Ганна Бойцова