Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодення ставить перед закладами вищої освіти все нові й нові виклики. Запровадження карантинних заходів викликає певні труднощі в проведенні профорієнтаційної роботи та початку вступної компанії, вимагає перегляду форм та змісту роботи в цьому напрямку, більш широкого застосування інтерактивних онлайн-технологій.

Проте карантинні обмеження не завадили колективу Донецького юридичного інституту МВС України регулярно проводити якісні профорієнтаційні заходи вже в нових умовах сьогодення.

Науково-викладацький склад, а також курсанти та курсантки щотижня продовжують відвідувати заклади загальної середньої освітні у багатьох куточках нашої країни.

Нещодавно курсанти та курсантки ДЮІ з насиченою профорієнтаційною програмою завітали до школярів Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6 Костянтинівської міської ради Донецької області.

У ході зустрічей старшокласники переглянули відеопрезентацію ДЮІ, отримали інформацію про особливості вступної компанії та проходження конкурсного відбору. Було зазначено, що Донецький юридичний інститут має не тільки потужний науково-педагогічний колектив, але й активно удосконалює матеріально-технічну базу, яка дозволяє молодій людині сумлінно навчатися, займатися науковою діяльністю, спортом, брати участь у художній самодіяльності, розвивати свої здібності й таланти.

Також старшокласники дізнались про перспективи подальшого працевлаштування.

По завершенню заходів представники курсантського підрозділу роздали школярам іміджеву продукцію інституту.

Переконані, що подібні зустрічі допоможуть старшокласникам у виборі майбутньої професії, та запрошуємо всіх бажаючих на навчання до нашого інституту!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків