Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

За ініціативи завідуючого кафедрою господарсько – правових дисциплін Кадали В.В. було проведено профорієнтаційну зустріч з курсантами 1 курсу денної форми навчання факультету №1 (освітній ступінь «бакалавр», спеціальність 081 Право) на тему «Дзвінок другу» присвяченого популяризації навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України Метою профорієнтаційного заходу стало розширення інформаційного простору з питань популяризації навчання в  Донецькому юридичному інституті МВС України та доведення до відома потенційних претендентів на вищу освіту в 2019 році особливостей освоєння правових та управлінських напрямків їх розвитку в майбутньому. Профорієнтаційна зустріч відбулася 30.01.2019 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України ( вул. Співдружності, 92-А.).

На початку профорієнтаційної зустрічі до курсантів звернувся завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В., котрий обґрунтував доцільність їх участі в профорієнтаційній роботі кафедри та наголосив на особливості висвітлення з їхньої позиції умов навчання, досугу та престижу навчання в інституті. У своєму виступі к.н. держ.управ., доцент кафедри Хайлова Т.В. надала курсантам 1 курсу денної форми навчання факультету №1 доволі вичерпану інформацію про отримання різного рівня освіти в Донецькому юридичному інституті МВС України та звернула увагу на особливості функціонування Освітнього центру « ДОНБАС - УКРАЇНА». Організаційні моменти заходу було оголошено доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін, к.е.н. Гузенко О.П. Курсантам було запропоновано зробити дзвінок рідним, близьким, колишнім друзям по школі та тим знайомим, котрі в поточному році отримають загальну середню освіту та розповісти їм про умови навчання, правила вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, а особливо було звернуто увагу курсантів, щоб розповідь про навчальний заклад містила їх враження як учасників в курсантській спільноті. Взагалі профорієнтаційним заходом було охоплено 35 осіб курсантського складу інституту (взвод 101/2018 – 18 осіб та 102/2018 -  17 осіб).

Результатом проведення профорієнтаційного заходу на тему «Дзвінок другу» можна вважати:

 • залучення курсантського складу інституту до профорієнтаційної діяльності з метою підтримання популяризації та престижності їхньої Альма-матер :
 • розширення інформаційного простору, а саме мережі спілкування з майбутніми потенційними абітурієнтами з позиції безпосередніх учасників навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України;
 • формування інформаційної бази даних з осіб, які отримали дані про умови вступу та навчання в Донецькому юридичному інституті України від колишнього однокласника, друга або родича. Як правило коефіцієнт довіри та переконливості  до отриманої інформації  від знайомих набагато вищий ніж від загального рекламного прайсу ;
 • отримання можливості співпраці з особами, які потрапили в інформаційний банк даних, проте до кінця ще не визначилися з доцільністю навчання в інституті. Володіння засобами зв’язку з такими особами сприятиме появі можливості додаткового спілкування з ними з метою  переконання, обґрунтування щодо  доцільності та пріоритетності навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України

За результатами проведення профорієнтаційний зустріч з курсантами 1 курсу денної форми навчання факультету №1  на тему «Дзвінок другу» до інформаційного банку даних запропоновано: курсантами 1 курсу  групи 101/2018 -  17 осіб , а курсанти  групи 102/2018 -  13 осіб.

У заключному слові завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В. звернув увагу на те, що мета профорієнтаційної роботи досягнута та подякував курсантам за участь в даному заході. На згадку про проведений профорієнтаційний захід було зроблено фото.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Доцент кафедри  господарсько – правових дисциплін,

Гузенко Олена