Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

На передодні визначеної червоним, у розробленому Донецьким юридичним інститутом МВС України, календарі дати - 08 лютого – для усього колективу вишу, визначається проведенням ряду заходів присвячених безпосередньо розповіді становлення відомого нині, потужного навчального закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання системи Міністерства внутрішніх справ України та, звичайно, Міністерства освіти і науки України. Маючи статус вишу-переселенця, ДЮІ МВС України забезпечує успішну реалізацію освітніх послуг на теренах Криворіжжя, а також на теренах рідної Донеччини, у м. Маріуполі.

Підтвердженням є відкриті корпуси, бібліотечні фонди, відкриття на базі ДЮІ МВС України Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти, Інформаційного центру Європейського Союзу, наявність гуртожитку, забезпечення казарменого режиму проживання для курсантів, відповідні зали для забезпечення фізичної підготовки та наявність інших позицій задля отримання дійсно фахових компетентностей майбутніх фахівців, як працівників підрозділів Національної поліції України, так і цивільних юристів. Саме така інформація і стає предметом зустрічей з учнівською молоддю.

Окрім того, Міністерство освіти і науки України висуває нові вимоги для вступу до ЗВО, відповідно Приймальна комісія ДЮІ МВС України, фахово, враховуючи усі потреби, здійснює підготування у спрощеному режимі, доступність такої інформації, а науково-педагогічний склад сприяє її доведенню до учнівської молоді.

Так, викладач кафедри Склема Т.Ю. відвідала Зеленодольську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області з метою проведення бесіди юридичного спрямування та роз’яснення умов вступу до ДЮІ МВС України, надання інформації з приводу становлення вишу, а також щодо успішного подальшого працевлаштування випускників ДЮІ МВС України. Головне у праці вишу-переселенця – не лише підготування конкурентоспроможного випускника-фахівця, а й забезпечення подальшої підтримки, координації становлення його життєвого шляху.

Завідувач кафедри Піддубна Д.С. спільно із викладачем кафедри Склемою Т.Ю. здійснили зустріч з учнями Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області. Так, на класній годині поміж учнів 11 класу, які розподілені на дві підгрупи та яка розпочинається кожного четверга о 08.00 год, було поінформовано не лише про діяльність інституту, умови вступу та історію становлення, курси довузівської підготовки, а й проведено більш спеціалізовану бесіду, а саме щодо споживчих справ в Україні, механізмів захисту.

Доцент кафедри Ямковий В.І., як особа яка здійснює і адвокатську діяльність, у цей тиждень провів зустрічі зі школярами Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, де за сприяння директора Федоринової Н.Є. провів тематичні зустрічі щодо такого виду діяльності як адвокат та сучасні, оновлені вимоги – як стати адвокатом. У Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, де навчаються майбутні випускники двох одинадцятих класів, за сприянням завуча школи – Любові Іванівни, було доведено інформацію юридичного напряму, а саме – юрист – професія, яка вимагає значної підготовки з ораторського мистецтва, вірне та вільне володіння термінами, побудова спрощених речень, темп та тембер – запорука до переконання, відстоювання позицій захисту свого клієнта, переорієнтація у поглядах та багато інших аспектів, які знаходяться на шляху досягнення володіння технікою ораторського мистецтва.

Європейський напрям інтеграції України, співпраця Донецького юридичного інституту МВС України з зарубіжними вишами, породжує не лише перейняття їхнього досвіду в освіті, а певне навчання та врахування системи підготовки, з метою визначення тих кращих позицій, які нададуть підготувати більш конкурентоспроможного фахівця, який буде затребуваний не лише на теренах України, а й за її межами. Так, можливо вирізнити, підготовку майбутніх фахівців не лише завдяки вивченню виключно теоретичної частини, а й здобуття досвіду від практичних працівників. Така позиція має двояку характеристику, що пояснюється, по-перше, тим, що до освітнього процесу повинні залучатися фахівці практики, що і забезпечується на кафедрі цивільно-правових дисциплін, адже на разі викладач кафедри Мажара С.Б., суддя у відставці апеляційного суду Дніпропетровської області, здійснює забезпечення викладання дисциплін процесуальної спрямованості, а по-друге – сприяє ознайомлення безпосередньо курсантів та студентів із наочною робою судової системи. Так, разом із завідувачем кафедри Піддубною Д.С. та викладачем кафедри Мажарою С.Б., курсанти 2 курсу денної форми навчання факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України відвідали Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, де була надана можливість для курсантів бути присутніми під час слухання цивільної та кримінальної справи, безпосередньо ознайомитися зі структурою суду та поспілкуватися з в.о. голови Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Черновою Н.В..

Безперечно, цивільне спрямування – напрям, який пов'язаний із кожною хвилиною життя кожної людини. Із такого переліку не є виключенням і функціонування дитячих будинків у м. Кривому Розі. Навпаки, їх можна визначати, як специфічні заклади, оскільки окрім правового поля, правових питань усиновлення, утримання таких діточок та ін. питань, включаються питання психологічного та морального напряму, що і визначає значне ускладнення. Але, це життя і до цього потрібно бути готовим та адекватно сприймати, допомагати, консультувати тощо. З метою, ознайомлення такого напряму, в межах вивчення особистих немайнових прав, за сприянням настоятеля храму святого мученика Іоанна Воїна протоієреє Валентина було проведено зустріч курсантів з головним спеціалістом департаменту освіти Виконкому Криворізької міської ради Бородавко Оленою Миколаївною. Цікаво було розподілено інформацію щодо формування дитячих будинків, розподілення дітей в залежності від вікового, емоціонального, психологічного та інших підстав, щодо прив’язаності такої дитини. При цьому, уся інформація подавалася за допомогою підготовлених слайдів з детальним поясненням Олени Миколаївни. Підготовлена зустріч, завідувачем кафедри Піддубною Д.С. та викладачем кафедри Мажарою С.Б., не лише визначає правові питання майбутніх фахівців, а й сприяє формуванню людських якостей поліцейського.

Тож, на передодні Дня - 08 лютого, колектив кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 Донецького юридичного інституту МВС України, вітає колектив закладу вищої освіти та особисто його керманича – ректора Віктора Миколайовича Бесчастного з такою визначальною подією не лише в межах закладу, а й в межах простору України та на просторі міжнародного визнання.

Шановний, Вікторе Миколайовичу, ми вдячні за те, що Ви здійснили та щосекунди продовжуєте здійснювати для успішного розвитку ввіреного Вам, наразі уже, закладу вищої освіти – Донецького юридичного інституту МВС України! Ваша невтомна праця, жага до забезпечення розвитку та процвітання рідного вишу, стимулює кожного до відповідального ставлення, підтримки, а головне – оправдання передбачених завдань, задля забезпечення реалізації слів Гімну інституту «Живи та слався, Донецький юридичний інститут» та гасла: «ДЮІ – діє, досягає».

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

З повагою, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін

 факультету №3 ДЮІ МВС України Піддубна Д.С.