Шановна Олесю Геннадіївно!

У цей радісний день прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів вишу-переселенця. У 2003 році Ви прийняли рішення стати на шлях служіння українському народові та отримали перші фахові знання на курсах початкової підготовки у Донецькому юридичному інституті. Отримавши неоціненний досвід роботи в практичних підрозділах системи МВС на Донеччині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де підвищуєте свій кваліфікаційний рівень та починаєте працювати на благо і розвиток вишу.

Переїхавши разом з вишем за новим місцем його дислокації Ви віддано та стовідсотково присвячуєте себе роботі, і як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та методист, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, на високому рівні забезпечуєте систематизацію засобів навчання правоохоронців рідної держави.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні рисами, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього, а високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу.

Шановна Олесю Геннадіївно!

Хай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо невичерпної енергії та наснаги, нових здобутків, подальшого кар’єрного зросту та завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною. Хай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking