Шановний Михайле Вікторовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого дня народження!

Колектив вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України пишається Вами як випускником нашого закладу вищої освіти. Ви протягом тривалого часу  перегортали разом з нами історінки перемог вишу. Отримавши глибокий досвід на посаді оперуповноваженого сектору карного розшуку, старшого інспектора інспекції з особового складу, т.в.о. начальника відділу режимно-секретного та документального забезпечення, були гідним прикладом для усього колективу. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

 За вагомий внесок у розвиток науки й освіти, високий професіоналізм, самовіддану плідну працю, залізну витримку, здатність долати труднощі й приймати рішення в стресових ситуаціях та сумлінне виконання службових обов’язків Вас по достоїнству було неодноразово заохочено відомчими відзнаками.

 Для багатьох працівників Ви є справжнім зразком для наслідування!

Шановний Михайле Вікторовичу!

З нагоди Вашого дня народження зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі. Хай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності. Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking