Шановний пане Євгене!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Ваш трудовий шлях насичений та багатогранний. Закінчивши Донецький юридичний інститут, Ви працювали слідчим,  а потім практичний досвід став частиною Вашої наукової і викладацької діяльності у Донецькому юридичному інституті, де Ви пройшли шлях від викладача до завідувача кафедри. Сьогодні професіоналізм і далекоглядність, мудрість дозволили Вам узяти на себе велику відповідальність за довірену державою справу і впевнено, послідовно втілювати її в життя. Ваша принциповість і чесність зараз  спрямовані на удосконалення вітчизняної судової системи. Ми пишаємося Вашими досягненнями і бажаємо подальших нових звершень!

Ви людина молода у розквіті сил  і професійної кар’єри, тож зичимо Вам життєдайної енергії, наснаги, легкої вдачі на шляху до мети, підтримки рідних і друзів у всіх Ваших починаннях, радості, добра і гармонії в особистому житті! 

Шановний пане Євгене!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, благополуччя, нехай Важе життя буде щасливим і радісним, а кожен день буде насиченим и сповненим новими досягненнями, нехай добрий настрій стане запорукою Вашого процвітання!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking