Шановна пані Наталіє!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Колектив інституту глибоко вдячний Вам за невеліки роки, які Ви присвятили роботі у навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту та цінуємо Ваш внесок у науковий потенціал закладу.

Ваш практичний досвід роботи в Адвокатському об’єднанні «Альфа Лекс», який Ви з завзяттям передаєте майбутньому поколінню, розкриває гостроту розуму, лідерські риси характеру. Безумовно, прекрасний талант педагога та керівника, активність до життєвих досягнень, відповідальність, професійна праця, організованість визиває повагу й захоплення, симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу.

Як справжній професіонал своєї справи та багатогранна особистість, завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановна пані Наталіє!

Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Ми бажаємо залишатись такою життєрадісною, харизматичною. Нехай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking