Шановний Олександре Володимировичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

 Сьогодні Ви працюєте проректором Харківського національного університету внутрішніх справ, чим Ви втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Ви твердо вирішили присвятити своє життя вихованню молоді у стінах університету та становлення їх як кваліфікованих поліцейських, що ще раз розкриває Вас як людину, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

 Немає в людині кращого та дорожчого за людяність та милосердя, а Ваше єство наповнене цим.

Шановний Олександре Володимировичу!

У цей по особливому святковий для Вас день від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, стальної витримки та наполегливості, великих здобутків. Хай усе задумане і заплановане буде успішно втілене в життя, а янгол-охоронець нехай завжди оберігає Вас від усіх невзгод і негараздів! Хай світить Вам щаслива доля, Хай обминає Вас журба. Бажаємо Вам на видноколі Блаженства, миру і добра!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking