Шановний Миколо Володимирович!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України.

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді заступника Голови управління Державної служба з надзвичайних ситуацій

Ваш величезний життєвий та практичний досвід роботи розпочався з 1985 року-інспектором самостійної воєнізованої пожежної частини,а згодом 2000 році-начальником відділу пожежної техніки та засобів зв’язку управління Державної пожежної охорони УМВС України в Донецькій області. На теперішній час заступник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет. Ви заслуговуєте глибокої поваги та пошани за те,що отримали відзнаку МВС України «За відзнаку в службі» II ст.(2003),відзнака МНС України. «За відвагу в надзвичайній ситуації» II ст.(2007). Почесна відзнака МНС України (2007). Ордени Данила Галицького(08.2012), «За мужність»  III ст.(08.2013),Б.Хмельницького III ст.(03.2015). Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

.Шановний Миколо Володимирович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking