Шановний Олександр Володимирович!

У цей святковий, радісний день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження від Донецького юридичного інституту МВС України!

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу та гідність тримати удари. Саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейським. Саме ці ті риси, стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог та образу поліцейского.

Прекрасні людські якості гармонійно поєднуються із свідомим почуттям Розуму, Честі і Гідності.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Шановний Олександр Володимирович!

У цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків. Нехай здійсняться усі Ваші творчі задуми. Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові та взаєморозуміння! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking