Безпека дорожнього руху- це комплекс та система правил, заходів , що забезпечують умови безпечного поводження на дорозі, які спрямовані на захист і збереження життя і здоров'я  учасниками дорожнього руху.

2 квітня 2019 року в Центральній бібліотеці для дорослих, курсантами 3 курсу Донецького юридичного інституту МВС України Дишкант Вікторією та Черненко Дарею разом з фахівецем відділу комунікації та міжнародних зв`язків ДЮІ Юрченко Риммою і прес-офіцером Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Цуркаленко Юлією було проведено інформаційне заняття з правил дорожнього руху для учнів ліце 8го класу Міського ліцею.

Метою заходу передбачено розширити поняття учнів про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах; розвивати увагу, уміння переходити дорогу; закріпити та поглибити знання з правил дорожнього руху; формувати звичку не порушувати ПДР, уникати небезпеки на дорозі, запобігати травматизму; виховувати дисциплінованість пішохода, дбайливе ставлення до свого здоров'я і життя, повагу до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.

Інформаційне заняття почалося зі слів прес-офіцер Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Цуркаленко Юлії, яка зазначила, що кожного дня кожен з нас перебуває в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху.

Тож початок заняття діти розпочали з перегляду навчального відеоролику, який допоміг пригадати правила дорожнього руху.

Курсант 3 курсу Дишкан Вікторія розповіла, що автомобілі небезпечні для тих людей, які не знають або не хочуть дотримуватись правил дорожнього руху. Дорожні знаки ми бачимо часто, але не замислюємося про те, наскільки важливу роль вони відіграють у житті людини. Порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе на смертельну небезпеку. Тож, щоб не сталося лиха ми повинні знати елементарні правила регулювання дорожнього руху, вміти правильно переходити через дорогу, розрізняти типи дорожніх знаків.

Світлофор  допомагає водіям і пішоходам на вулицях міст і сіл. З’явилися на вулицях більш як 60 років назад. Вони виглядали так: з чотирьох боків на них були три кольорових скла (зелений, жовтий, червоний). По ним повільно рухалася велика чорна стрілка, вони були дуже не зручні, а сучасні світлофори-автомати набагато кращі. Розповіла Черненко Дар’я, а потім запропонувала  переглянути мультфільм, де з’ясовують для чого потрібен світлофор і чому він так називається.

Наостанок фахівць відділу комунікації та міжнародних зв`язків ДЮІ Юрченко Римма сказала: Велике спасибі усім, хто приймав в ній участь. Ви молодці. Ви показали досить глибокі знання з правил дорожнього руху. Гадаю, що всі ці теоретичні знання Ви зможете використати на практиці, у повсякденному житті. Бажаємо всім безпечних доріг! До нових зустрічей!

Виховний захід пройшов в доброзичливій атмосфері. Учні згадали та засвоїли, що треба робити, для того щоб зберегти життя та уникнути неприємних ситуацій на дорозі.

Після завершення інформаційного заняття курсанти Донецького юридичного інституту МВС України школярам роздали іміджеві календарі та брошури.

 Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди. 

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

Курсант 3го курсу

ДЮІ МВС України

Дишкант Вікторія

Real time web analytics, Heat map tracking