На базі Донецького юридичного інституту МВС України функціонує Юридична клініка «Захисник». Мало хто з пересічних громадян розуміє, що ж собою являє юридична клініка і для чого вона необхідна.

Юридична клініка зазвичай має дві головні цілі: по-перше, це - навчальна мета, тобто працюючи у юридичній клініці, студент має можливість застосовувати отримані теоретичні знання на практиці без відриву від навчання, а по-друге, це — надання безоплатної юридичної допомоги та правової інформації малозабезпеченим верствам населення. Юридична клініка дозволяє цим особам, що дуже часто не знають про свої права, отримати доступ до правових послуг.

Юридична клініка, здійснюючи навчальну функцію, є прекрасним інструментом для набуття студентами практичних навичок та закріплення теоретичних знань через надання правової допомоги.

Цікавим є те, що правничі заклади вищої освіти, студенти яких продемонстрували найкращі результати зі складання єдиного фахового вступного випробування до магістратури з блоку "Право", здебільшого мають юридичні клініки.

Девіз Донецького юридичного інституту МВС України звучить, як : «Навчаємось, щоб захищати!», що безпосередньо втілюється у життя, через допомогу у зверненнях громадян до нашої юридичної клініки.

У нашій юридичній клініці здійснюється безоплатна правова допомога соціально-незахищеним верствам населення, тобто тим, хто цього потребує найбільше. Так як Донецький юридичний інститут МВС України ВИШ-переселенець, ми як ніхто інший знаємо, як потребують допомоги люди, котрим через складну ситуацію у нашій країні прийшлось залишити свої рідні домівки та захищати нашу Батьківщину, тому особлива увага приділяється проблемам внутрішньо-переміщених осіб, учасникам АТО.

Консультації здійснюються науково-педагогічним складом,  працівниками кафедр інституту за участі юристів-практиків правоохоронних та правозахисних структур держави. Ми також співпрацюємо з громадськими об’єднаннями, центрами безоплатної правової допомоги.

         Необхідно зазначити, що протягом останніх декількох зовсім нелегких років, як для України, так і безпосередньо для Донецького юридичного інституту, завдяки громадській підтримці, ДЮІ МВС України набирає великі потужності і впевнено дивиться у майбутнє.

Тож запрошуємо всіх бажаючих до навчання та підтримати ВИШ –переселенець.

Наші контакти: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, вул. Співдружності, 92а

Електрона пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

01
02
03

 

Real time web analytics, Heat map tracking