Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У зв’язку із популяризацією спорту та активного способу життя, керуючись нормативно-правовими актами МВС України, баскетбольний клуб Донецького юридичного інституту брав участь у товариській грі з баскетболу.

Баскетбол, як спортивна гра, в першу чергу приваблює своєю яскравою видовищністю, наявністю великої кількості техніко-тактичних прийомів. Володіючи високою динамічністю, емоційністю і в той же час індивідуалізмом і колективізмом, баскетбол, на думку багатьох фахівців в галузі спорту, є одним з найефективніших чинників всебічного фізичного розвитку.

Баскетбол, як гра, отримав широке поширення і розвиток і здається, що немає такого куточка на планеті, де б не грали в баскетбол. Інтерес до цієї гри постійно зростає, посилюється конкуренція на міжнародній арені. Така обстановка змушує удосконалювати методики тренувань, враховуючи тенденції розвитку баскетболу.

Під час гри спортсмени виконують велику кількість різних рухових дій, що значно ускладнює кількісний опис їх компонентів. Сучасні тренувальні методики змушують створювати нові способи інтегративного якісно-кількісного опису стану організму гравця як велику систему, з метою його раціонального моделювання.

Нещодавно  курсанти ДЮІ МВС України провели ряд товариських зустрічей. Зустрічаючись з баскетболістами з Криворізького національного університету вирвали перемогу з рахунком 49-46.

Наша команда була сформована із курсантів факультету № 1: Максим Булавін, Богдан Сердюк, Артур Махмудов, Микита Сементовський, Данило Комісарчук, Ілля Тихонов, Олександр Джугостранський, Євген Жадан.

Особовий склад факультету № 1 Донецького юридичного інституту, юридичного факультету, баскетбольний клуб ДЮІ вдячні керівництву інституту, особисто ректорові Бесчастному Віктору Миколайовичу, деканові факультету №1 Михайлову Руслану Івановичу та начальникові 2-го курсу Тріфонову Олександру Васильовичу за підтримку та надану можливість проводити тренування та спортивні зустрічі.

ДЮІ#Тут варто навчатися, щоб захищати!

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки