Шановний пане Юрію!

Прийміть щиросердечні вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з 70-річним Ювілеєм!

Завдяки Вашому професіоналізму, багатому життєвому досвіду, витримці, мудрості, злагодженій командній роботі і новаторським ідеям Кривий Ріг активно розвивається, зберігає свою самобутність, неповторність, багату історію і традиції, які вдало поєднуються з сучасністю.

Ви серцем вболіваєте за розвиток Криворіжжя за зміни, спрямовані на становлення добробуту містян, відчуваєте, наскільки сьогодні місто потребує збереження славетних традицій та новаторських підходів. Ваш гідний професійний шлях, різнобічна організаторська, наукова, соціальна діяльність заслуговує великої шани молодого покоління.

Ми щиро вдячні Вам за підтримку Донецького юридичного інституту МВС України, за сприяння розвитку поліцейської та юридичної освіти в Кривому Розі. Для нашого закладу вищої освіти велика честь бачити Вас у стінах інституту та на заходах, які проводяться Донецьким юридичним інститутом.

Шановний пане Юрію

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і залишатися завжди мудрим і чуйним міським очільником! Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег! Нехай доля буде прихильною до Вас  і Вашої родини!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking