Донецький юридичний інститут МВС України

21 та 22 листопада 2019 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Донецька обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Донецької області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту у м. Маріуполь.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 24 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де курсант 207/18-го навчального взводу факультету № 2 рядовий поліції Іван Липовецький виборов перше місце.

Далі, у ваговій категорії до 68 кг впевнену перемогу здобув один із лідерів нашої команди майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, фахівець факультету № 2 старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

Наступним у ваговій категорії до 73 кг чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту, викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майор поліції Леонід Гаража.

У ваговій категорії до 78 кг в боротьбу вступили два наші спортсмени курсант 306/17-го навчального взводу факультету № 2 рядовий поліції Євгеній Калакайло та майстер спорту України з гирьового спорту, курсант 304/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Владислав Хоменко. Владислав продемонструвавши блискучу техніку та волю до перемоги виборов перше місце, показавши абсолютний результат змагань у поштовху, ривку та сумі. В свою чергу Євгеній виборов третє місце поступившись кандидату в майстри спорту з гирьового спорту випускнику ДЮІ Артуру Соломці.

Потім фахівець відділення роботи з перемінним складом ВКЗ, майстер спорту України з гирьового спорту, старший лейтенант поліції Євген Душкевич у ваговій категорії до 85 кг впевнено виборов перемогу не залишивши жодних шансів своїм опонентам.

І нарешті, останнім у ваговій категорії до 95 кг на поміст вийшов курсант 304/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Віктор Білець, який, продемонструвавши високу технічну підготовку, виборов друге місце, поступившись досвідченому спортсмену-кандидату в майстри спорту.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Національної гвардії України, друге місце посіла збірна команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, і чемпіоном стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

- Всі наші спортсмени показали дуже добрі результати, як досвідчені лідери так і молоді спортсмени, що у підсумку і привело до першого місця у загальнокомандному заліку та другої поспіль перемоги у цих змаганнях, - коментує виступ наших гирьовиків тренер збірної команди інституту майор поліції Леонід Гаража.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання, а також обіцяють напружено тренуватися, прогресувати та докладати максимум зусиль для того, щоб гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.