Шановний пане Сергію!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів, аспірантів, докторантів Донецького юридичного інституту вітаємо Вас, шановний пане Сергію, з Днем народження!

З початку кар’єри Ви проявили себе успішним керівником, талановитою людиною, що за роки своєї діяльності зробив не аби який внесок у безпечні вулиці Кривого Рогу.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення та є гідним для наслідування. Заходи які Ви проводите спільно з колективом Донецького юридичного інституту направлені на виховання здобувачів вищої освіти у стінах нашого закладу вищої освіти є не аби як важливими для кожного курсанта та студента, адже кожен курсант має Вас за приклад для себе, як талановитого правоохоронця та офіцера, кий сумлінно і віддано протягом багатьох років служби Українському народові. А наданий Вами тренажерний комплекс став запорукою для формування у курсанта високої фізичної підготовки, які у подальшому знадобляться їм у практичній діяльності під час проходження служби у підрозділах Національної поліції.

Шановний пане Сергію!

У цей по особливому святковий для Вас день від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, стальної витримки та наполегливості, великих здобутків. Хай усе задумане і заплановане буде успішно втілене в життя, а янгол-охоронець нехай завжди оберігає Вас від усіх негараздів! Хай світить Вам щаслива доля, Хай обминає Вас журба. Бажаємо Вам на видноколі Блаженства, миру і добра!

З повагою,

за дорученням колективу вишу-переселенця

Донецького юридичного інституту МВС України

ректор, професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking