Донецький юридичний інститут МВС України

23 листопада курсанти та студенти Донецького юридичного інституту МВС України під керівництвом викладача кафедри «Спеціальних дисциплін та професійної підготовки» факультету №2 інституту Віталія Нуждова взяли участь в Кубку міста Маріуполя з легкої атлетики.

Студентка 1 курсу Єрмоленко Діана була найкращою на дистанції 400 метрів та здобула перше місце в абсолютному заліку з результатом 1 хв. 05 сек.;

Курсант 2 курсу Шкодін Руслан змагався на дистанції 3000 метрів  та виборов другу сходинку п’єдесталу, його результат  - 10 хв. 12 сек.;

Курсант 2 курсу Мироненко Микита брав участь в забігу на 3000 метрів, його здобуток - третє місце, результат 12 хв. 07 сек.;

Курсант 2 курсу Лазуренко Владислав змагався на дистанції 1500 метрів та закінчив забіг четвертим з результатом 4 хв. 43 сек., результатом забігу на дистанції 800 метрів стало третє місце з результатом 2 хв. 17сек..

За результатами змагань студентку ДЮІ Єрмоленко Діану запросили в збірну команду міста Маріуполя з легкої атлетики для участі в обласних змаганнях.