Шановна пані Олександро!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Ювілею від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги до Вас усіх працівників, за той короткий час, що Ви приєдналися в нашому колективі.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Шановна пані Олександро!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи, ласки, любові та затишку у душі. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, ніколи не подводить і дарує душевні зустрічі. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking