В’ячеслав Аброськін службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1994 році з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку Ленінського райвідділу Управління МВС України в місті Севастополі. Весь його професійний шлях є прикладом сумлінного та відповідального відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Багаторічний досвід роботи в правоохоронних органах став міцним фундаментом для наукових досліджень в сфері регулювання адміністративно-правових відносин та забезпечення Національною поліцією України публічної безпеки в умовах проведення антитерористичної операції.

В’ячеслав Аброськін, як досвідчений керівник,  організатор оновленої правоохоронної системи Донеччини та поліцейської діяльності всієї України, ініціатор створення ГО «Ліга майбутніх поліцейських, досвідчений науковець розробив низку наукових та навчально-методичних праць, вкрай важливих для використання в освітньому процесі та на практиці.

В червні 2019 року рішенням Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ рекомендовано до друку та використання в освітньому процесі навчальний посібник Першого заступника Голови НПУ - начальника кримінальної поліції Національної поліції України, кандидата юридичних наук генерала поліції другого рангу В’ячеслава Аброськіна «Діяльність Національної поліції України щодо забезпечення публічної безпеки в умовах Антитерористичної операції».

У виданні висвітлено Стратегію сталого розвитку «Україна - 2020», що є одним із ключових векторів забезпечення безпеки держави та її громадян. В контексті розвитку відомчої освіти, орієнтованої на підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в органах Національної поліції, формуються знання, необхідні для сумлінного виконання поліцейських завдань у сферах підтримання публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності як в умовах мирного часу, так і за надзвичайних умов.

Навчальний посібник розкриває актуальні питання навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність поліції». Використання посібника сприятиме вільному орієнтуванню в основних положеннях законодавства України, яке регулює процес діяльності Національної поліції щодо забезпечення публічної безпеки в умовах проведення Антитерористичної операції, ознайомленню із системою суб’єктів забезпечення публічної безпеки у відповідних умовах, особливостями правового забезпечення діяльності поліції в цей період та специфікою розробки й прийняття управлінських рішень.

Беручи до уваги те, що Донецький юридичний інституту МВС України, як виш-переселенець, є закладом вищої освіти зі специфічними умовами навчання та здійснює підготовку майбутніх фахівців для підрозділів Національної поліції, навчальний посібник стане корисним для курсантів інституту. Здобувачі вищої освіти зможуть довільно використовувати засвоєні знання для вирішення типових ситуацій, що виникають під час виконання службових обов’язків.

До початку нового навчального року фонд загальної бібліотеки поповнився 50 примірниками навчального посібника «Діяльність Національної поліції України щодо забезпечення публічної безпеки в умовах Антитерористичної операції», автором якого є В’ячеслав Аброськін. Інформація, викладена у навчальному посібнику, має велике значення для виховання молодого покоління, а також для передачі вітчизняного досвіду стримування поширення агресії закордонним партнерам.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти, щиро вдячний шановному Першому заступнику Голови НПУ - начальнику кримінальної поліції Національної поліції України, кандидату юридичних наук генералу поліції другого рангу В’ячеславу Аброськіну за корисне видання, яке містить відповіді на актуальні питання, що виникають під час вивчення навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність поліції» та бажає реалізації усіх задумів в подальших важливих  наукових дослідженнях!

Колектив загальної бібліотеки ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking