Шановний пане Олександре!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти.

Принциповість, професійний досвід, почуття відповідальності, вірність обраній справі, добропорядність, працелюбність, чудові організаторські здібності забезпечили значних успіхів на посаді доцента кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

Шановний пане Олександре!

У цей по-особливому святковий для Вас День щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя. Хай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking