Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний пане Василю!

Ваша  служба в правоохоронних органах, висока організованість, відповідальність, неоціненний професіоналізм та великий досвід практичної роботи, забезпечили Вам заслужений авторитет та повагу колег та керівництва Національної поліції України. Ви пройшли  трудовий путь від рядового поліцейського до начальника управління. За вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку Вас було неодноразово відзначено державними нагородами.

Цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. Як творча та ініціативна людина, талановитий начальник Ви завжди об’єднуєте навколо себе справжніх соратників. Притаманні Вам наполегливість, порядність, відкритість є достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний пане Василю!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

 Від щирого серця зичимо, щоб Ваша творча енергія та життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжували Вас у житті! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги, успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний