Real time web analytics, Heat map tracking

Шановні першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Сьогодні урочисте зобов’язання на вірність Українському народові долучило вас до великої  родини поліцейських та поєднало з усіма поколіннями захисників України.

Суспільство очікує від Національної поліції забезпечення охорони прав і свобод та створення умов безпечного існування кожної людини. Це висока довіра та велика відповідальність!

Ми успішно втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. І саме від вас, майбутні слідчі, оперативники, інспектори та дільничні офіцери поліції, залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків.

Будьте завжди інноваційними, допитливими та наполегливими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

У свою чергу міністерство забезпечить вам мотивацію та належний соціальний захист.  Ваша справа – чесно й гідно служити Україні, залишатися відданими Присязі, не зраджувати правді, добру та честі.

Служіть, навчайтеся та захищайте!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України