Шановний пане Енклінг!

Обіймаючи посаду керівника центрального офісу президента Баварської поліції готовності у м. Бамберг у межах своїх повноважень, Ви здійснюєте підготовку майбутніх поліцейських, а також організовуєте проведення тренінгів, семінарів, конференцій з метою підвищення кваліфікації працівників поліції Баварії. Подальших вам успіхів у всіх справах, нових звершень, здійснення всіх задумів!

Для нашого закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання Ви стали не тільки надійним партнером, а й другом, який з порозумінням відноситься до тієї ситуації, в якій опинився виш-переселенець. Ми дякуємо Вам за підтримку та допомогу, яку Ви нам надаєте.

Користуючись нагодою, хочу відзначити, що позитивні результати співпраці між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Баварії за Вашої особистої підтримки, сприяли розвитку співробітництва та дозволили набути працівникам інституту європейського досвіду поліції Баварії й впровадити його у навчальний процес підготовки майбутніх правоохоронців.

Шановний пане Енклінг!

У цей урочистий день, маю честь від колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто привітати Вас з Днем народження!!!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту, найповнішої реалізації добрих намірів і життєвих планів, невичерпної енергії та творчої наснаги в роботі. Нехай удача супроводжує Вас у всіх починаннях!

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking