Вибори Президента є важливим виявом та ствердженням демократії через вільне волевиявлення громадян, яке гарантоване Основним Законом України – Конституцією України. Вибори Президента України 2019 — чергові, сьомі за рахунком з моменту здобуття незалежності Україною в 1991 році, вибори Президента України, перший тур яких відбувся 31 березня 2019 року, згідно із затвердженим Центральною виборчою комісією України календарним планом виборів.

Перший тур голосування відбувся 31 березня, виборчі дільниці працювали з 8:00 до 20:00. Одразу після закриття дільниць екзит-поли оголосили результати своїх опитувань. Остаточні офіційні результати оголошено 10 квітня. Другий тур проходить сьогодні 21 квітня.

Робота всіх органів МВС в Вербну неділю буде націлена на безпеку громадян та недопущення провокацій. З метою забезпечення публічної безпеки особовий склад та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України як у м. Кривий Ріг так і м. Маріуполь, залучилися також до посиленого варіанту несення служби. Всі населені пункти перебуватимуть під цілодобовою охороною поліцейських. Тому під час виборів  залучені абсолютно всі підрозділи МВС та додаткові резерви, весь потенціал системи МВС буде забезпечувати публічну безпеку та порядок на виборчих дільницях.

Отже, особовий склад вишу-переселенця з професіоналізмом підходять до служби під час виборів Президента України, щоб не допустити вчинення правопорушень та забезпечити волевиявлення громадян нашої країни. Відповідно до покладених на них обов’язків, вони здійснюватимуть охорону виборчих бюлетенів та публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях, чим надійно забезпечать громадянам гарантоване Конституцією України виборче право.

Адже доля держави залежить від відповідальності кожного громадянина України!

  Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking