Шановна Олено Олексіївно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів, курсантів та слухачів вишу.

Ваше життя вже понад 20 років пов’язано з рідним вишем. Юною, запальною курсанткою Донецького інституту внутрішніх справ у 1994 році Ви розпочали свою службу в органах внутрішніх справ, а сьогодні – Ви полковник поліції та завідувач кафедри. Прагнучи бути прикладом у всьому Ви, закінчивши інститут, успішно захищаєте дисертаційне дослідження і активно продовжуєте науково-дослідну роботу, поповнивши сучасну фахову юридичну літературу новими навчальними посібниками з криміналістики та кримінального процесу.

Ви на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, оперуючи глибокими теоретичними та практичними знаннями.

Варті щирого захоплення Ваші високі професійні здобутки, широта наукових інтересів, педагогічний талант та багатогранність особистості. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, красу, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність.

Ваш вибір працювати на благо рідного вишу за новим місцем його дислокації є свідченням впевненості у світлому майбутньому нашого інституту.

Шановна Олено Олексіївно!

Бажаємо Вам здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, а також творчого натхнення. Хай в душі буде спокій, а на серці - щастя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking