Шановний пане Фогельгзанг!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили службі в поліції та підготовці висококваліфікованих поліцейських кадрів.

Ми впевнені, що навіть перебуваючи на пенсії, Ваші колеги згадають про Вас як компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника.

Під час Вашого візиту до Донецького юридичного інституту МВС України у 2010 році з метою викладання лекції для науково-педагогічного складу, ад’юнктів, курсантів і студентів на тему «Підготовка співробітників поліції в Баварії. Правовий статус поліцейського. Європейські норми», ми мали можливість ознайомитися із системою підготовки у Вищій спеціалізованій школі м. Фюрстенфельдбрук. Такий обмін досвідом щодо системи підготовки сприяв впровадженню інноваційних форм у навчальний процес підготовки майбутніх правоохоронців у інституті.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України та я особисто щиро вдячні Вам за багаторічні дружні відносини, а також підтримку нашого навчального закладу.

Шановний пане Фогельгзанг!

У цей урочистий день, маю честь від колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто привітати Вас з Днем народження!!!

Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут.

Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, вдома – увага, у серці – світло від людської вдячності.

Тож цього святкового дня ще раз вітаємо Вас із Днем народженням, зичимо всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking