З 01.04.2019 по 05.04.2019 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» проходив Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання. Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю.

Науковці Донецького юридичного інституту МВС України  засвідчили свій професійний досвід та гідно презентували здобутки в чотирьох номінаціях. До оргкомітету для участі в конкурсі було подано чотири правничі видання, які вийшли друком до 1 січня 2019 року, три з яких вибороли призові місця. Ми вітаємо найкращих серед кращих, пишаємося нашими переможцями:

  1. Номінація «Періодичні видання»: збірник наукових праць «Правовий часопис Донбасу» 2 призове місце.
  2. Номінація «Наукові видання»: монографія Є. С. Назимка «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України» 3 призове місце.
  3. Номінація «Навчальні видання»: підручник «Кримінальне право України: Загальна частина»; за заг. ред. проф. В. М. Бесчастного та О. М. Джужи, автори: Є. С. Назимко, С. В. Лосич, Ю. О. Данилевська та ін. 3 призове місце.

ДЮІ ДІЄ ДОСЯГАЄ!

Нагородження переможців конкурсу відбудеться в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ 18.04.2019 в рамках проведення V Міжнародного студентського саміту «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів».

 

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking